Manisa'da AK Parti ve MHP il başkanları mazbatalarını aldı

Manisa'da AK Parti ve MHP il başkanları mazbatalarını aldı
Manisa'da AK Parti ve MHP il başkanları mazbatalarını aldı
MANİSA (AA) - AK Parti Manisa İl Başkanı Zülfikar Gürcan ve MHP İl Başkanı Tanju Balatlı mazbatalarını alarak görevlerine başladı.AK Parti Genel...

MANİSA (AA) - AK Parti Manisa İl Başkanı Zülfikar Gürcan ve MHP İl Başkanı Tanju Balatlı mazbatalarını alarak görevlerine başladı.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun da katılımıyla 31 Ocak'ta yapılan 5. Olağan Kongrede AK Parti Manisa İl Başkanlığı  Zülfikar Gürcan, Manisa Adliye Sarayı'nda İl Seçim Kurulu Müdürü Halit Çiçek'ten mazbatasını aldı.

Mazbatasını aldıktan sonra gazetecilere açıklama yapan Gürcan, önlerinde genel seçimler nedeniyle çok hızlı bir takvimin olduğunu belirtti.

Seçimlere kadar partilerine olan teveccühle Manisa'da 100'e yakın milletvekili aday adayı başvurusu yapılmasını beklediklerini ifade eden Gürcan, bu dönemde Manisa'dan bir kadın milletvekili adayı da çıkarmayı istedikerini kaydetti.

MHP Manisa İl Başkanlığı 11. Olağan Kongresi'nde geçerli oyların tamamını alarak il başkanlığı görevine seçilen Tanju Balatlı da mazbatasını alarak görevine başladı.