Manisa'da kayıp kişi aranıyor

Manisa'da kayıp kişi aranıyor
Manisa'da kayıp kişi aranıyor
MANİSA (AA) - Manisa'nın Turgutlu ilçesinde kendisinden 2 gündür haber alınamayan kişiyi bulmak için AKUT ve AFAD'ın desteğiyle arama kurtarma...

MANİSA (AA) - Manisa'nın Turgutlu ilçesinde kendisinden 2 gündür haber alınamayan kişiyi bulmak için AKUT ve AFAD'ın desteğiyle arama kurtarma çalışması başlatıldı. 

Edinilen bilgiye göre, Atatürk Mahallesi Emre Sokak'ta ikamet eden 37 yaşındaki Mehmet Ali Karakaş, 9 Kasım Pazartesi günü 16.30 sıralarında evden çıktı. Karakaş'tan 2 gündür haber alamayan yakınları durumu jandarmaya bildirdi.

Zihinsel engelli olduğu ileri sürülen Karakaş'ı ilçede arama çalışmaları sonuç vermeyince AKUT ve AFAD ekiplerinden destek istendi. AKUT 10 kişilik, AFAD ile Jandarma 5'er kişilik ekiple Turgutlu Ovası Kısmalı, Geren, Arpalık, Davutlu ve Gürköy mevkilerinde arama kurtarma çalışmalarına başladı.

Kayıp Karakaş'ın kardeşi Kazım Karakaş, ağabeyinin en son pazartesi günü Atatürk Bulvarı'nda görüldüğünü belirterek, "2 gündür ağabeyim eve dönmedi. Akrabalarımızı aradık, gidebileceği yerlere aradık ama bulamadık. Hayatından endişe ediyoruz. En kısa zamanda bulunması istiyoruz" diye konuştu.