Manisa'da "yılın annelerine" plaket

Manisa'da "yılın annelerine" plaket
Manisa'da "yılın annelerine" plaket
- AK Parti Manisa İl Kadın Kolları tarafından 13 farklı kategoride seçilen "yılın anneleri" plaketle ödüllendirildi

Manisa (AA) - AK Parti Manisa İl Kadın Kolları, "Güçlü Anneler, Güçlü Türkiye " sloganıyla 13 kategoride belirlenen "yıllın annelerini" plaketle ödüllendirdi. 

AK Parti Manisa Kadın Kolları, Anneler Günü'nü, Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen "Güçlü Anneler, Güçlü Türkiye" etkinliğiyle kutladı. 

Kadın kolları başkanı Fisun Kumbaracı, etkinlikte yaptığı konuşmada, güçlü Türkiye'ye doğru yürüdüklerini ifade etti.  

Türkiye'nin geçmişte yaşadığı acıları, takıntıları, hasretleri ve korkuları en çok hisseden ve yaşayan annelerin bugün , güçlerini, yüreklerindeki merhametle birleştirip güzel geleceğe, iyilik ve umut taşıdığını dile getirerek, "Artık anneler, evlatlarının ölüm haberini ya da üniversiteden kıyafetinden dolayı atılmasının üzüntüsünü yaşamıyor. Bizler artık güçlü Türkiye'ye doğru yürüyoruz" dedi. 

Etkinlikte daha sonra 13 kategoride seçilen "yılın annelerine" plaketleri, AK Parti Manisa Milletvekili ve milletvekili adayı Selçuk Özdağ ile kadın kolları başkanı Fisun Kumbaracı tarafından verildi. 

AK Partili kadınlar, etkinlik sonunda Cumhuriyet Meydanı'ndan Malta Mahallesi'ne kadar yaptıkları yürüyüşle Manisalı annelerin günü karanfil dağıtarak kutladı.