Manisa'daki bakallar odasına "yolsuzluk" operasyonu

Manisa'daki bakallar odasına "yolsuzluk" operasyonu
Manisa'daki bakallar odasına "yolsuzluk" operasyonu
- Zimmet ve evrakta sahtecilik yaptıkları iddiasıyla adliyeye sevk edilen 4 şüpheliden 2'si savcılık, 2'si mahkeme tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı

MANİSA (AA) - Manisa Bakallar Odası Yönetim Kurulu üyelerinin şikayeti üzerine yapılan operasyonda gözaltına alınan ve adliyeye sevk edilen oda başkanı ile sekreteri çıkarıldıkları mahkemesivil 2 kişi ise savcılık tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Adliyeye sevk edilen Manisa Bakkallar Odası oda başkanı Mehmet Ünlübaş ile sekreter H.Ö. çıkarıldıkları mahkeme tarafından adli kontrol şartıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Oda başkanı ve sekreteri ile birlikte gözaltına alınan K.B. ile E.F.B. ise savcılıktaki ifadesinin ardından serbest bırakıldı. 

Manisa Bakkallar Odası Yönetim Kurulu'nun "oda hesaplarında yolsuzluk yapıldığına ilişkin" şikayeti üzerine çalışma başlatan Manisa Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, oda başkanı Mehmet Ünlübaş, sekreter H.Ö., K.B. ile E.F.B'yi gözaltına almış, şüphelilerin emniyetteki işlemlerinin ardından, "zimmet ve evrakta sahtecilik" iddiasıyla adliyeye sevkedilmişti. 


  ETİKETLER:

  Mahkeme

  ,

  sivil

  ,

  yolsuzluk

  ,

  yönetim

  ,

  manisa