MHP Manisa'da seçim startını şehitlikte verdi

MHP Manisa'da seçim startını şehitlikte verdi
MHP Manisa'da seçim startını şehitlikte verdi
MANİSA (AA) - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Akhisar ilçe teşkilatı, şehitliği ziyaret ederek 1 Kasım genel seçiminin startını verdi.MHP Akhisar...

MANİSA (AA) - Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP ) Akhisar ilçe teşkilatı, şehitliği ziyaret ederek 1 Kasım genel seçiminin startını verdi.

MHP Akhisar İlçe Başkanı İbrahim Uğurlu, MHP Manisa milletvekili adayları ile partililer şehitlikte Yasin-i Şerif okutup şehit mezarları başında dua etti.

MHP Akhisar İlçe Başkanı İbrahim Uğurlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, şehitlik ziyareti ile seçim startını verdiklerini belirterek, "Bizim yolumuz dikenli, ayağını seven bu yola girmesin. Biz bu yola baş koyduk ve ilerlemeye devam edeceğiz" dedi.

MHP Manisa 2. Sıra  Milletvekili Adayı Osman Oktay ise, ülkenin zor bir dönemden geçtiğini ifade etti.

Seçim çalışmalarını başlattıklarını kaydeden Oktay, "Çalışmalarımıza bu vatan uğruna canlarını veren ve kanlarını akıtan şehitlerimizi ziyaret ederek başlamak istedik. Bu vatanı bize emanet eden şehitlerimizdir. Onlar olmasaydı bu şekilde özgür olamaz, bayrağımız dalgalanmazdı. Her şeyimizi onlara borçlu olduğumuz için çalışmalarımıza şehitlikten başladık. Bütün şehitlerimizin mekanı cennet olsun. Ülkemizin çok zor günler yaşadığı şu dönemde inşallah 2 Kasım itibari ile Milliyetçi Hareket Partisi'nin ve milletin iktidarında bu zor günleri geride bırakacağız" diye konuştu.