Milletvekili genel seçiminin ardından

Milletvekili genel seçiminin ardından
Milletvekili genel seçiminin ardından
- AK Parti Manisa İl Başkanı Gürcan: "Manisa bu seçimlerde istenileni vermiş ve 'Ege'nin Efesi' olmuştur"

MANİSA (AA) - AK Parti Manisa İl Başkanı Zülfikar Gürcan, hafta sonu yapılan genel seçimlerde teşkilat olarak kendilerini başarılı gördüklerini belirterek "Manisa bu seçimlerde istenileni vermiş ve 'Ege'nin Efesi' olmuştur" dedi.

Gürcan, parti binasında düzenlediği basın toplantısında seçim sonuçlarını değerlendirirken, Manisa'da genel seçimlerde, parti olarak istediklerini aldıklarını söyledi.

Manisa'da AK Parti 'nin 4 vekil ile Ege Bölgesi'nde en çok sayıda temsil hakkına sahip olduğunu belirten Gürcan, bir önceki yerel seçimlerde alınan  oyun üstüne çıkarak tarihi bir başarıya imza attıklarına dikkati çekti. 

Gürcan, "Manisa'da AK Parti, MHP 'ye tarihi bir hezimet yaşatarak 120 bin fark atmıştır. Manisa bu seçimlerde istenileni vermiş ve 'Ege'nin Efesi' olmuştur. Fakat genelde istediğimiz neticeleri alamamış olmamızın hüznünü yaşıyoruz. Çalışma ve gayretimizden ödün vermeden bir şey olmamış gibi, tüm teşkilat ve çalışanlarımızla dimdik ayaktayız, çalışmalarımıza devam edeceğiz" diye konuştu.