Milletvekili seçiminin ardından

Milletvekili seçiminin ardından
Milletvekili seçiminin ardından
- Manisa'da yurt dışı ve gümrük kapılarından gelen oyların eklenmesiyle milletvekili seçilme sevinci yaşayan AK Partili Bilen, Salihli'de davul zurnayla karşılandı

MANİSA (AA) - Manisa'da yurt dışı ve gümrük kapılarından gelen oyların eklenmesiyle milletvekili seçilme mutluluğu yaşayan AK Partili İsmail Bilen, Salihli ilçesinde davul zurna eşliğinde karşılandı.

 Resmi olmayan sonuçlara göre milletvekili seçilen Bilen, AK Parti Salihli İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Partililerce davul ve zurnayla karşılanan İsmail Bilen için pasta kesildi.

Burada bir konuşma yapan ve "1 Kasım'da milletin kendi geleceğini, devletin geleceğini, mazlum milletlerin geleceğini, kaderini oyladığını" ifade eden Bilen, milletin en iyi kararı vereceğinden hiçbir şüpheleri olmadığını kaydetti.

İsmail Bilen, birilerinin sürekli milletin hakemliğinden, iradesinden kaçtığını dile getirerek, "Ama milletimiz 'artık yeter, bizi oyalamayın' dedi. Bizim arkamızda millet var. Akşam bana 'sen seçilemedin' dediklerinde hiç üzülmedim. Devletin, milletin istikrarı işbaşında olduğu için şükür namazı kıldım" diye konuştu.