Ramazan Bayramı kutlanıyor

Ramazan Bayramı kutlanıyor
Ramazan Bayramı kutlanıyor
- Manisa'da AK Parti, CHP ve MHP'de bayramlaşma törenleri yapıldı

MANİSA (AA) - Ramazan Bayramı dolayısıyla Manisa'da AK Parti , CHP ve MHP bayramlaşma törenleri yapıldı

AK Parti'nin Şehzadeler Belediyesi Bedesten Salonu'ndaki bayramlaşma töreninde konuşan Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, İstanbul'a üçüncü havalimanını, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nü ve Ovit Tüneli'ni isteyenlerle koalisyon yapacaklarını belirtti.

Koalisyon olmazsa meydanlara çıkacaklarını belirten Özdağ, şöyle konuştu:

"Saadet Partililerden, Büyük Birlik Partililerden, MHP'lilerden, CHP'nin demokrat olanlarından, dün 'HDP'ye barajı aşsın, silahları bıraksınlar' diyen Müslüman Kürtlerden, demokrat Türklerden tekrar oy isteriz ve 300 milletvekili ile iktidara geliriz."

- CHP

CHP İl binasındaki bayramlaşma törenine katılan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, MHP'nin ve HDP'nin AK Parti-CHP koalisyonunu istediğini hatırlattı.

Özel, bunun kendileri için gurur olduğunu belirterek, "CHP'nin iktidar zamanının geldiğini görüyoruz" dedi.

MHP ve HDP seçmenine seslenen Özel, "Seçmen muhalefette kalmak isteyen MHP'nin ve HDP'nin bugünkü durumunu görüp ona göre oy verir artık. Seçimde hayal kırıklığı yaratacak partilere değil, yüz güldürecek partilere oy vermelidir" diye konuştu.

- MHP

MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay'ın katılımıyla il başkanlığında düzenlenen bayramlaşmada konuşan il başkanı Tanju Balatlı, Dünyanın bir çok yerinde zulüm altında dinini özgür bir şekilde yaşayamayan insanların olduğunu anımsattı.

Erkan Akçay da Ramazan Bayramı'nın Türkiye 'ye birlik ve beraberlik getirmesi temennisinde bulundu.