Salihli Belediyespor'da 1. Lig sevinci

Salihli Belediyespor'da 1. Lig sevinci
Salihli Belediyespor'da 1. Lig sevinci
- Teknik heyet ve oyuncular Salihli Belediye Başkanı Kayda'yı ziyaret etti.

MANİSA (AA) - Bayanlar Voleybol 2. Ligi final grubunu şampiyon tamamlayan ve gelecek sezon 1. Lig 'de oynamaya hak kazanan Salihli Belediyespor takımı, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda'ya ziyarette bulundu.

Teknik heyet ve oyuncular, şampiyonluk kupasının yanı sıra tüm oyuncuların imzasının bulunduğu formayı Kayda'ya hediye etti.

Belediye başkanı Kayda, yaptığı açıklamada, elde edilen başarının ve kazanılan kupanın kendileri için büyük önemi olduğunu belirterek, "Sezon başından bu yana vermiş olduğunuz emeklerden dolayı hepinizi kutluyorum. Bu süreçte emeğiniz, yüreğiniz ve birlikteliğiniz sayesinde bu başarıyı elde ettiniz. Çok anlamlı bir kupayı bizlere hediye ettiniz. Bu başarının bundan sonrada devam edeceğine inanıyorum."

Ziyaretin ardından başantrenör Gül İlter, yardımcıları Bora Şensoy ve Yunus Ünver ile oyuncular Duygu Üçdağ, Funda Bilgi, Merve İzbilir, Desire Glod, Diane Elizabeth Copenhagen, Çağla Doğan, Nihal Yeşil, Hazal Ubeyli, Deniz Aslan, Elif Boran, İkbal Merve Albayrak ve Burcu Bircan, üstü açık otobüse binerek, şampiyonluk sevincini ilçe halkıyla paylaştı.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Hediye

  ,

  Lig

  ,

  Final

  ,

  ilçe

  ,

  sezon

  ,

  Voleybol

  ,

  şampiyon

  ,

  Aslan

  ,

  manisa