Saruhanlı Belediyespor sezonu açtı

Saruhanlı Belediyespor sezonu açtı
Saruhanlı Belediyespor sezonu açtı
MANİSA (AA) - Süper Amatör Küme'de mücadele edecek Saruhanlı Belediyespor, şehir stadında sezon açılışını yaparak ilk antrenmanını...

MANİSA (AA) - Süper Amatör Küme'de mücadele edecek Saruhanlı Belediyespor, şehir stadında sezon açılışını yaparak ilk antrenmanını gerçekleştirdi.

Yeni sezon açılış programına Belediyespor Kulüp Başkanı Recep Çımat, kulüp yöneticileri ile yardımcı antrenörler ve futbolcular katıldı.

Kulüp Başkanı Çımat, hedeflerinin ligi şampiyon olarak tamamlayıp Bölgesel Amatör Lig'e (BAL) yükselmek olduğunu kaydetti.

Bu yıl Saruhanlı ilçesinden Mütevelli ile Halitpaşaspor takımlarının da Süper Amatör Küme'de mücadele edeceğini ifade eden Çımat, kulüplere başarılar diledi.

Çımat, güçlü bir takım kurduklarını belirterek, "Belediyespor bünyemizde bin tane lisanslı oyuncumuz var. Bu kapsamda bütçemizi de büyütmeye çalışıyoruz. Biz temelleri olan bir kulübüz, büyük bir aileyiz. Onun için bu sene hedefimiz de büyük. Disiplinli ve saygılı bir takımız, bu yıl da efendiliğimizi bozmayacağız. Rakibimizi ortaya koyacağımız profesyonel futbol ile sahada ezeceğiz" dedi. 


  ETİKETLER:

  Futbol

  ,

  Yeni Sezon

  ,

  Lig

  ,

  sezon

  ,

  Kulüp

  ,

  şampiyon

  ,

  manisa