Saruhanlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi mali genel kurulu

Saruhanlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi mali genel kurulu
Saruhanlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi mali genel kurulu
MANİSA (AA) - Saruhanlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Fahri Bilgiç, esnafın finansman ihtiyacının karşılanması adına...

MANİSA (AA) - Saruhanlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Fahri Bilgiç, esnafın finansman ihtiyacının karşılanması adına önlerinin açılmasını, krediye en hızlı şekilde ulaşmalarının sağlanmasını istediklerini bildirdi. 

Saruhanlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi'nin mali genel kurul toplantısı Saruhanlı Yılmaz mahallesindeki düğün salonunda yapıldı. Divan Başkanlığını Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi Bölge Birliği Başkanı Recep Çınar'ın yaptığı kongrede, kooperatifin 2 yıllık gelir gider bütçesi hakkında bilgi verildi.

Kooperatif Başkanı Fahri Bilgiç, yaptığı konuşmada, 2014 yılında ortaklara verilen kredilerle ilgili bilgi aktardı. Ufak bir çek, senet konusunun banka kredileri için engel oluşturduğunu belirten Bilgiç, ortakların menfaati doğrultusunda çalışma yürüttüklerini ve desteklerini sürdürdüklerini söyledi. Bilgiç "Esnaflarımızın finansman ihtiyaçlarını giderebilmek adına önleri açılmalı, en hızlı şekilde krediye ulaşmaları sağlanmalı" dedi.

Genel kurul toplantısına AK  Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, CHP Manisa Milletvekili Hasan Ören, Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı, siyasi parti temsilcileri, Manisa merkez ve çevre ilçelerin kooperatif başkanları ile yönetim kurulu üyeleri, kooperatif ortakları katıldı.