Taksici, şehit ailelerinden ücret almıyor

Taksici, şehit ailelerinden ücret almıyor
Taksici, şehit ailelerinden ücret almıyor
MANİSA (AA) - Salihli ilçesinde taksicilik yapan Hasan Orak, ilçe genelindeki şehit ailelerine ücretsiz hizmet vermeye başladı.Aksoy Mahallesi'nde...

MANİSA (AA) - Salihli ilçesinde taksicilik yapan Hasan Orak, ilçe genelindeki şehit ailelerine ücretsiz hizmet vermeye başladı.

Aksoy Mahallesi'nde bulunan bir durakta yaklaşık 5 yıldır taksicilik yaptığını kaydeden 60 yaşındaki Orak, şehit haberlerine çok üzüldüğünü belirterek, aldığı karar sonrasında elinden başka bir şey gelmediği için böyle bir uygulama başlattığını belirtti. 

Diğer meslektaşlarının da bu konuda duyarlı olmalarını isteyen Orak, şöyle konuştu:

"Şehit ailelerine bir nebze de olsa destek olabilmek amacıyla bu düşünce aklıma geldi. Çünkü elimizden ne yazık ki başka bir şey gelmiyor. Acılar, paylaşıldıkça azalır. Bende şehit ailelerinin acılarını paylaşmak istedim. 7 gün 24 saat şehit ailelerine bu şekilde hizmet vereceğim. Bu hizmeti de onur duyarak yerine getireceğim. Bütün halkımızdan da bu konuda duyarlı olmalarını istiyorum. Diğer esnaf arkadaşlarımızın da şehitlerimizin yakınlarına gerekli ilgi ve alakayı gösterecekleri kanaatindeyim."

 


  ETİKETLER:

  şehit

  ,

  ilçe

  ,

  esnaf

  ,

  hizmet

  ,

  manisa