Terör olaylarına tepki

Terör olaylarına tepki
Terör olaylarına tepki
- Manisa Valisi Bektaş: - "Bu topraklarda yaşamanın bir bedeli var. Bu bedeli sonuna kadar ödedik, ödemeye de devam edeceğiz"

MANİSA (AA) - Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, "Bu topraklarda yaşamanın bir bedeli var. Bu bedeli sonuna kadar ödedik, ödemeye de devam edeceğiz" dedi.

Yunusemre ilçesinde katıldığı bir toplantıda konuşan Vali Bektaş, son günlerde artan terör olaylarına ilişkin değerlendirmede bulunarak, gelen şehit haberlerinin üzüntü yarattığını belirtti. 

"Bu topraklarda yaşamanın bir bedeli var. Bu bedeli sonuna kadar ödedik, ödemeye de devam edeceğiz" değerlendirmesinde bulunan Vali Bektaş, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Milletimiz öngörülen fotoğrafın üzerine çıkıyor, çıktığında da şablonu koyanlar rahatsız oluyorlar ve maç içerisinde kuralları değiştirmeye kalkıyorlar. Yeni bir oyun dizayn ediyorlar, buna da uyuyoruz. Orada da beklenen performansın üstüne çıktığımızda kuralları bir daha değiştiriyorlar, ona da uyuyoruz. Bazen standartlar patlıyor. Herkes hayretler içerisinde milletimizin yürüyüşünü izliyor. Dünya krizle boğuşurken Anadolu büyüme rekorlar kırıyor. Sonra da bu yolu kesmeye çalışıyorlar bir şeyler uyduruyorlar. Bugün de uydurdukları bu. Bizim Anadolu'nun gariban çocuklarını birer ikişer toprağa veriyoruz. Bu mücadele devam edecek. Biz vaziyete hakim oluncaya kadar bu durum devam edecek."

Milletin dar kalıplara hapsedilemeyeceğini, Anadolu'dan söküp atmak gibi hayalleri olanların da Çanakkale'de derslerini aldığını söyleyen Vali Bektaş, "Attığımız her adım geleceğimize bir katkı. Bunun bilincinde olarak çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz" diye konuştu.

 


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  Çanakkale

  ,

  Anadolu

  ,

  şehit

  ,

  Oyun

  ,

  Bugün

  ,

  Hakim

  ,

  dizayn

  ,

  maç

  ,

  manisa