TESK Genel Başkanı Palandöken:

TESK Genel Başkanı Palandöken:
TESK Genel Başkanı Palandöken:
- "Esnaftan hiç kimsenin gücü yetmedi milletvekili adayı olmak için, bir Van'dan çıktı. Ben dahil hiç kimse odasını, masasını boşaltmak istemedi. Açıkta kalacak diye"

MANİSA (AA) - Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Esnaftan hiç kimsenin gücü yetmedi milletvekili adayı olmak için, bir Van 'dan çıktı. Ben dahil hiç kimse odasını, masasını boşaltmak istemedi. Açıkta kalacak diye" dedi.

Palandöken, ilçedeki bir restoranda Manisa, Nevşehir ve Uşak'taki esnaf ve sanatkarların oda başkanlarıyla bir araya geldi. 

Genel seçimin ardından tüm oda başkanlarını Ankara 'ya davet edeceklerini kaydeden Bendevi Palandöken, "Önce kendi meslektaşlarımızın aralarında birlik ve beraberliğin sağlanması gerekir" dedi. 

Politika ile ilgili konuşmak istemediğini söyleyen Palandöken, bir oda başkanının esnaf milletvekili adayı olup olmadığı sorusunu şöyle yanıtladı:

"Esnaftan hiç kimsenin gücü yetmedi milletvekili adayı olmak için, bir Van'dan çıktı. Ben dahil hiç kimse odasını, masasını boşaltmak istemedi. Açıkta kalacak diye."