TFF'den Manisa ASKF'ye hizmet aracı

TFF'den Manisa ASKF'ye hizmet aracı
TFF'den Manisa ASKF'ye hizmet aracı
- TFF Profesyonel Kurul Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Koşar: "Amatör futbola, amatör kulüplere yapılan her hizmet helaldir"

MANİSA (AA) - Türkiye   Futbol Federasyonu, ihtiyaç duyulan hizmetlerde kullanılmak üzere Manisa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'na otomobil bağışladı.  

Türkiye Futbol Federasyonu'nca (TFF) Manisa'daki amatör spor kulüplerinin ihtiyaçları için kullanılmak üzere temin ettiği otomobil, TFF Profesyonel Kurul Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Arif Koşar tarafından Manisa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (Manisa ASKF) Başkanı İsmail Aydın'a teslim edildi.

Koşar, araç tesliminde yaptığı konuşmada, araç bağışıyla amatör spor kulüplerinin ihtiyaçlarına daha hızlı cevap verilebilmesini amaçladıklarını ifade ederek, şunları kaydetti: 

"Manisa'daki amatör kulüplere her zaman destek olmaya hazırız. Hizmetin amatör kulüplerimizin ayağına daha çabuk gitmesi için federasyonumuz bu hizmet aracını hediye etti. Bizim tek gayemiz, kulüplerimizin daha hızlı hizmet alması. Amatör futbola, amatör kulüplere yapılan her hizmet helaldir. Aracın ASKF ve Manisa amatör futbol kulüplerine hayırlı olmasını diliyorum." diye konuştu.

Manisa ASKF Başkanı Aydın da TFF'nin amatör spora desteğini her zaman hissettiklerini dile getirerek, "Türkiye Futbol Federasyonu bize her zaman destek olmuştur, olmaya da devam ediyor. Bu hizmet aracının federasyonumuza hediye edilmesinde emeği geçen sayın Arif Koşar'a teşekkür ediyorum" dedi.