Turgutluspor temkinli

Turgutluspor temkinli
Turgutluspor temkinli
- Teknik direktör Dinçel: - "Şu anda avantajlı bir pozisyonda görünüyoruz ama hiçbir şey bitmiş değil"

MANİSA (AA) - Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta son 2 haftaya 39 puanla 14. sırada giren Turgutluspor'un teknik direktörü Selahattin Dinçel, "Şu anda avantajlı bir pozisyonda görünüyoruz ama hiçbir şey bitmiş değil" dedi.

Dinçel, yaptığı açıklamada, TKİ Tavşanlı Linyitspor maçının kağıt üzerinde kolay görünmesine rağmen zorlandıklarını söyledi.

Bulundukları konumdan dolayı rahat olmadıklarını kaydeden Dinçel, şöyle konuştu:

"Önemli olan 3 puandı ve kazandık, son 2 haftaya giriyoruz. Şu anda avantajlı bir pozisyonda görünüyoruz ama hiçbir şey bitmiş değil. Bu hafta deplasmanda oynayacağımız Konya Anadolu Selçukluspor maçını istediğimiz skorla bitirirsek, belki lig bitmeden 1 hafta önce ligde kalmayı garantileriz. Ama ne olursa olsun matematiksel olarak garanti altına almadan hiçbir şey bitmiyor. Ben Turgutluspor'a destek olan 7'den 70'e herkese teşekkür ediyorum."

Dünkü müsabakada sakatlanan Emre ve Kenan'ın durumlarının yapılacak kontrollerin ardından belli olacağı bildirildi.

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta daha önce lige veda etmesi kesinleşen TKİ Tavşanlı Linyitspor'un dışında 3 ekip daha lige veda edecek.

Ligde düşme hattındaki Körfez İskenderunspor'un 1 puan önünde 14. sırada bulunan Turgutluspor, bu hafta deplasmanda Konya Anadolu Selçukluspor'la karşılaştıktan sonra evinde ağırlayacağı Tokatspor maçıyla ligi tamamlayacak.