Turgutluspor'da Mustafa Yücedağ dönemi

Turgutluspor'da Mustafa Yücedağ dönemi
Turgutluspor'da Mustafa Yücedağ dönemi
- Spor Toto 3. Lig ekibi, teknik direktör Yücedağ'la 2 yıllık sözleşme imzaladı

MANİSA (AA) -   Spor Toto 3. Lig 1. Grup ekiplerinden Turgutluspor, teknik direktör Mustafa Yücedağ'la 2 yıllık sözleşme imzaladı. 

Turgutlu Irlamaz Spor Vadisi Tesisleri'ndeki törende konuşan Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, kalıcı başarılar için iyi bir takım oluşturmak istediklerini söyledi.

Yeni yapılanmada mimarın Mustafa Yücedağ'ın olacağını belirten Şirin, teknik heyetin hazırlayacağı rapor doğrultusunda gereken transferlerin yapılacağını ifade etti.

Kulüp başkanı Hakan Sezer ise Yücedağ'ın gençlere verdiği önemle bir kolej takımı yaratacağına inandığını dile getirerek, "Geçen yıl şampiyon olan 19 yaş altı takımımızdan oyuncuları A takıma alacağız. Hedefimiz şampiyon olarak 2. Lig'e dönmek" dedi.

Teknik direktör Yücedağ da başarıya aç, genç ve dinamik bir takım oluşturacaklarını ve bu modeli önümüzdeki yıllara taşıyacaklarını kaydetti.

Yücedağ, "zor" kelimesini sevmediğinin altını çizerek, "Lügatımızda zor kelimesi bulunmamakta, zoru başarmak var. Bizler zoru başararak hedefe ulaşacağız. Yönetimle, taraftarla ve tüm kentle bütünleşerek bunu başaracağız" diye konuştu.

Turgutluspor'da Mustafa Yücedağ'ın yardımcılıklarını Eray Gülay ile Alper Eser yapacak.


  ETİKETLER:

  YAŞ

  ,

  spor

  ,

  Belediye

  ,

  Lig

  ,

  sözleşme

  ,

  genç

  ,

  rapor

  ,

  Kulüp

  ,

  şampiyon

  ,

  manisa