Turgutluspor'da Selahattin Dinçel dönemi

Turgutluspor'da Selahattin Dinçel dönemi
Turgutluspor'da Selahattin Dinçel dönemi
- Spor Toto 2. Lig temsilcisi teknik direktör Dinçel'le 2,5 yıllık sözleşme imzaladı

MANİSA (AA) - Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Turgutluspor'da teknik direktörlük görevine Selahattin Dinçel getirildi.

Turgutluspor Irlamaz Tesisleri'nde yapılan imza töreninde konuşan kulüp başkanı Adnan Demirel, Dinçel'in Denizli Büyükşehir  Belediyespor'dan ayrıldığını duymalarının ardından kendisiyle anlaştıklarını kaydetti.

Öncelikli hedeflerinin takımı bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtarmak olduğunu bildiren Demirel, "Önümüzdeki yıl ise hedefimiz şampiyonluk. Ama önceliğimiz bu yıl ve bu yılı da hocamızın desteğiyle işleri rayına oturtacağız. Hepimize hayırlısı olsun" dedi.

Turgutluspor'la 2,5 yıllık sözleşme imzalayan teknik direktör Selahattin Dinçel ise yıllar sonra memleketine ve takımına döndüğünü söyledi.

Turgulutspor'un kendi yetiştiğim kulüp olduğunu kaydeden Dinçel, şöyle konuştu:

"Çalışma şansı bulduysam bu Turgutluspor sayesinde oldu ve bu gerçeği bilerek hareket ettim. Şu anda yaşadığımız bir süreç var ve yönetim, camia ve tüm Turgutlu bu süreçte bana ihtiyaç olduğunu söyledi. Ben tek başıma hiç bir şey yapamam. Ekibimle, futbolcularımla, yönetimle, basınla, 12. adamla ve Turgutlu ile yaparım."

Dinçel'in yardımcılıklarını ise Nazım Gülay, Cahit Paşa, Orçun Kutlu ve Altınay Çetin yapacak.