Turizm Haftası

Turizm Haftası
Turizm Haftası
Manisa (AA) - Manisa'da Turizm haftası nedeniyle Cumhuriyet Meydanı'nda tören düzenlendi. İl Turizm Müdürlüğü tarafından düzenlenen törende, Atatürk...

Manisa (AA) - Manisa'da Turizm haftası nedeniyle Cumhuriyet Meydanı'nda tören düzenlendi. 

İl Turizm Müdürlüğü tarafından düzenlenen törende,  Atatürk Anıtı'na çelenk sunulmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. 

Törenin ardından İl Turizm Müdürü İbrahim Sudak ve kentteki turizm işletmecileri Vali Erdoğan Bektaş'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Bektaş, Manisa'nın önemli bir turizm kenti olmasına rağmen bunun yeterince değerlendirilemediğini belirtti. Manisa'nın önemli turizm varlıklarını belirlemek amacıyla turizm danışma kurulu oluşturduklarını kaydeden Bektaş, "Turizmin gelişmesine engel olan noktaları tespit edeceğiz. Her varlığımızın turizme kazandırılması konusunda gereken ne ise yapacağız.  İzmir 'e gelen turistlerin Bergama'dan Urla'dan daha kolay ulaşılabilecek bir yer. İzmir duysun, İzmir'in turistlerinde gözümüz var" ydysç 

İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak ise doğa sporlarından, otellerden ve acentelerden temsilcilerle bir araya gelerek farkındalık oluşturmak istediklerini belirtti.


  ETİKETLER:

  Atatürk

  ,

  İzmir

  ,

  Turizm

  ,

  doğa

  ,

  kültür

  ,

  manisa