Voleybolda transfer

Voleybolda transfer
Voleybolda transfer
- Bayanlar Voleybol 1. Lig'in yeni ekibi Salihli Belediyespor, İkbal Merve Albayrak ve Aslıhan Atıkır Sinanoğlu ile sözleşme imzaladı

MANİSA (AA) - Bayanlar Voleybol 1. Lig 'in yeni ekibi Salihli Belediyespor, iç transferde İkbal Merve Albayrak, dış transferde ise Aslıhan Atıkır Sinanoğlu ile sözleşme imzaladı.

Belediyespor Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde konuşan kulüp başkanı Murat Erim, iyi bir kadro oluşturmayı hedeflediklerini, bu amaçla transfer çalışmalarını sürdürdüklerini bildirdi.

Bayanlar Voleybol 2. Ligi'nde şampiyon olan takımın önemli oyuncuları arasında yer alan İkbal Merve Albayrak'la yeniden anlaştıklarını, dış transferde ise tecrübeli oyuncu Aslıhan Atıkır Sinanoğlu'nu renklerine bağladıklarını kaydeden Erim, "İki oyuncumuzun da bizi iyi bir noktaya taşıyacağına inanıyoruz. Salihli'ye hayırlı olsun" dedi.

İkbal Merve Albayrak ise geçen sezon  şampiyonluk hedefini tutturduklarını belirterek, bu yıl da başarılara imza atmayı hedeflediklerini söyledi. 

Aslıhan Atıkır Sinanoğlu da "Ligin yeni ekibi olan Salihli Belediyespor kadar, ben de çok heyecanlıyım. Salihli'nin gücüne güç katmaya geldim" diye konuştu.