Yurtta kış

Yurtta kış
Yurtta kış
- Manisa Valisi Bektaş: "Akhisar Balıkesir karayolunda Manisa tarafında kapanan yol açıldı. Dün geceden bu yana mahsur kalan ve güvenli bölgelerde bekleyen araçların İstanbul istikametine kontrollü olarak geçişi sağlanıyor"

MANİSA  (AA) - Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, Akhisar- Balıkesir karayolunda Manisa tarafında kapanan yolun açıldığını, öncelikli olarak bekleyen araçların İstanbul istikametine gitmesine izin verildiğini bildirdi.

Vali Bektaş, AA Muhabirine yaptığı açıklamada Akhisar-Balıkesir arasında kar yağışı ve buzlanma nedeniyle kapanan karayolunun Manisa kısmındaki çalışmaların tamamlandığını kaydetti. 

Balıkesir tarafından yolun henüz açılmadığını ve çalışmaların devam ettiğini bildiren Bektaş, "Kar yağışı ve buzlanma nedeniyle ulaşıma kapanan Akhisar-Balıkesir arasındaki karayolu sadece gidiş istikametine tek şeritten açıldı. Manisa bölgesinde kalan kısımda çalışmalar tamamlandı. Dün geceden bu yana mahsur kalan ve güvenli bölgelerde bekleyen araçların İstanbul istikametine kontrollü olarak geçişi sağlanıyor" dedi.

Bektaş, Balıkesir yönündeki trafiğin, Akhisar çıkışında bekleyen araçların geçişi tamamlandıktan tamamen açılacağını sözlerine ekledi.

 


  ETİKETLER:

  Balıkesir

  ,

  İstanbul

  ,

  kar

  ,

  manisa