Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu
Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu
- Manisaspor Teknik Direktörü Taşkın: "Manisaspor olarak sahaya her maçımızı kazanmak için çıkıyoruz ama şu anda bütün düşüncemiz hafta sonu ligde karşılaşacağımız Bucaspor maçı"

MANİSA (AA) - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Manisaspor'un teknik direktörü Taner Taşkın, Ziraat Türkiye Kupası'nda tur atlamayı hedeflediklerini ama önceliklerinin hafta sonu ligde karşılaşacakları Bucaspor maçı olduğun söyledi. 

Taşkın, gazetecilere yaptığı açıklamada, 3 Aralık'ta Tuzlaspor ile oynayacakları Ziraat Türkiye Kupası 3. eleme turu karşılaşmasında kazanmak için sahaya çıkacaklarını belirtti. 

Önceliklerinin lig olduğunu ve lig maçlarına odaklandıklarını vurgulayan Taşkın, "Manisaspor olarak sahaya her maçımızı kazanmak için çıkıyoruz ama şu anda bütün düşüncemiz hafta sonu ligde karşılaşacağımız Bucaspor maçı" dedi.

Tuzlaspor karşısına, fazla forma şansı bulamayan oyuncularla çıkacaklarını ve bir üst tura çıkmak için gereken mücadeleyi vereceklerini ifade eden Taşkın, şunları söyledi:

"Kazanırsak çok sevinmeyeceğim, kaybedersek de çok üzülmeyeceğim bir maç olacak. Kupada ilerlemeyi maddi anlamdaki katkısından dolayı istiyoruz. Turu geçmek için elimizden gelen mücadeleyi vereceğiz."