Engelliler Gücü takımından Kaymakam Ermiş'e teşekkür plaketi

Engelliler Gücü takımından Kaymakam Ermiş'e teşekkür plaketi
Engelliler Gücü takımından Kaymakam Ermiş'e teşekkür plaketi
- Kızıltepe Engelliler Gücü Spor Kulübü Derneği Başkanı Mehmet Yusuf Taşkın Kızıltepe Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş'e katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdi.

MARDİN (AA) - Kızıltepe Engelliler Gücü Spor Kulübü Derneği Başkanı Mehmet Yusuf Taşkın, Kızıltepe Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş'e katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdi.  

Dernek Başkanı Taşkın, Basketbol Tekerlekli Sandalye Bölgesel 2. Lig D Grubu'nda mücadele eden takımına sezon boyunca destek veren kaymakam Ermiş'i makamında ziyaret ederek teşekkür plaketi takdim etti. 

Ermiş, Kızıltepe'nin her alandaki başarısı için çaba sarf ettiklerini, Engelliler Gücü Basketbol takımının büyük bir başarı sergilediğini söyledi.

Ermiş, "Play-off maçlarında Kızıltepe'yi en iyi şekilde temsil edeceklerine inancımız tamdır. İlk dörde girip birinci lige çıkmaları durumunda bir ilki gerçekleştirmiş olacaklar. Kendilerine başarılar diliyorum" dedi.

Kaymakam Ermiş'e katkılarından dolayı teşekkür eden Taşkın ise,  "Takımımız, Antalya 'da Mayıs ayında başlayacak olan ve 12 takımın katılacağı Play-off maçlarında ilk dörde girerek 1. lige çıkmak için mücadele edecek" şelinde konuştu.


  ETİKETLER:

  Basketbol

  ,

  Antalya

  ,

  spor

  ,

  Kaymakam

  ,

  Lig

  ,

  sezon

  ,

  taşkın