Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Mardin Milletvekili adayları, Miroğlu, Şahkulubey, Kahraman, Erin, Demirkaya ve Deniz, Nusaybin ilçesinde partililerle buluştu

MARDİN (AA) - AK Parti Mardin Milletvekili adayları, seçim çalışmaları kapsamında Nusaybin ilçesinde partililerle bir araya geldi.

Milletvekili adayları, Orhan Miroğlu, Gönül Bekin Şahkulubey, Mehmet Vejdi Kahraman, Abdullah Erin, Cengiz Demirkaya ve Mehmet Emin Deniz?, Nusaybin girişinde AK Parti İlçe Başkanı Osman Doğru ve partililerin yer aldığı kalabalık bir grup tarafından karşılandı.

Adaylar, AK Parti Seçim Bürosunun açılış törenine katıldı.

Milletvekili adayı Orhan Miroğlu, burada yaptığı konuşmada, AK Parti'nin bir Türkiye partisi olduğunu ve Türkiye için koyduğu hedeflerin bölgenin amaçlarına uygun olduğunu söyledi.

Türkiye'de kimlik siyasetinin sona erdiğini ifade eden Miroğlu, "Kimlik siyaseti sona erdiği için her hangi bir kimlik üzerine siyaset yürütmek başarılıyla sonuçlanabilecek bir sonuç değildir. Bugünkü iktidar ise hepimizi bir arada tutacak bir anayasa vadediyor. AK Parti, bu yeni anayasanın ilk maddesinin insan onurunun korunmasından ibaret bir madde olmasını istiyor" dedi.

Miroğlu'nun konuşmasının ardından, diğer adaylar sırasıyla partililere hitap etti.