Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Mardin Milletvekili adayı Süleyman Çelik, seçim çalışmaları kapsamında Kızıltepe Hububat Ticaret Merkezini ziyarette bulundu

MARDİN (AA) ? AK  Parti Mardin milletvekili adayı Süleyman Çelik, seçim çalışmaları kapsamında Kızıltepe Hububat Ticaret Merkezini ziyarette bulundu.

Kızıltepe Zahireciler Derneği Başkanı Mehmet Şerif Öter, yönetim kurulu üyeleri ve zahireci esnafları tarafından karşılanan Çelik, zahireci esnafıyla bir süre sohbet etti.

Mardin'i her alanda kalkındırmak var olan sorunların çözümüne katkı sağlamak amacıyla bu yola çıktıklarını belirten Çelik, "Allah'ın izni ve halkımızın desteğiyle 1 Kasım'da milletvekili seçildiğimiz taktirde halkımızın tüm kesimiyle diyalog ve istişare halinde olacağız ve  hayırlı hizmetlerde halkımızla birlikte yol alacağız" dedi.

Kızıltepe Zahireciler Derneği ve Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu Başkanı Mehmet Şerif Öter ise ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek milletvekili seçimlerin Mardin'e ve ülkeye hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.


  ETİKETLER:

  Seçim

  ,

  Sohbet

  ,

  Parti

  ,

  yönetim

  ,

  milletvekili