Kaymakam cep telefonu numarasını paylaştı

Kaymakam cep telefonu numarasını paylaştı
Kaymakam cep telefonu numarasını paylaştı
- Mardin'in Midyat ilçe Kaymakamı Oğuzhan Bingöl, vatandaşların kendisine rahat ulaşması amacıyla kaymakamlığın internet sitesinde cep telefonu numarasına yer verdi - Kaymakam Bingöl: - "Arayanların çoğu başta kaymakam olduğuma inanmıyor. Telefonda talep ve şikayetlerini ileten vatandaşlar bana ulaşmanın sevincini yaşıyor"

MARDİN (AA) - Midyat Kaymakamı Oğuzhan Bingöl , kaymakamlığın  internet sitesinde cep telefonu numarasını paylaştı.

Bingöl, AA muhabirine, asli görevinin vatandaşa hizmet olduğunu belirterek, ihtiyacı olan vatandaşların kendisine kısa zamanda ulaşabilmesi için cep telefonu numarasına kurumun internet sitesinde yer verdiğini söyledi.

Yaklaşık 8 yıldır bölgede severek görev yaptığını vurgulayan Bingöl, şöyle konuştu:

"İhtiyacı olan vatandaş bana istediği zaman ulaşsın' diye telefon numaramı yazdırdım. Bunu normal bir uygulama olarak görüyorum. Çünkü olması gereken de budur. Beni arayanların çoğu başta kaymakam olduğuma inanamıyor. Telefonda talep ve şikayetlerini ileten vatandaşlar bana ulaşmanın sevincini yaşıyor. Ben de birebir görüştüğüm için vatandaşın ne istediğini anlıyor, ona göre davranıyorum."

Bingöl, bugüne kadar görev yaptığı ilçelerde vatandaşla iletişime büyük önem verdiğine işaret etti.

Erzurum'un Hınıs ilçesinde 5 ineğiyle 5 çocuğunu okutan bir annenin oğlu olduğunu anlatan Bingöl, "Devlete ulaşamamanın ne anlama geldiğini çok iyi bilen biriyim. Telefon numaramı zaten ağalar, paşalar biliyordur. Ama asıl olan bir garibanın bilmesi ve başı sıkıştığında aramasıdır. 'O gariban arasın' diye sitede telefon numaramı paylaştım" ifadelerini kullandı.


  ETİKETLER:

  İnternet

  ,

  Bingöl

  ,

  Kaymakam

  ,

  Telefon

  ,

  zaman

  ,

  hizmet