Kızıltepe Kaymakamı Ermiş'ten teşekkür plaketi

Kızıltepe Kaymakamı Ermiş'ten teşekkür plaketi
Kızıltepe Kaymakamı Ermiş'ten teşekkür plaketi
- Kızıltepe Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş, Mardin tanıtım günlerinde İstanbul'daki Kızıltepe kafilesinde yer alan muhtar ve basın mensuplarına teşekkür belgesi verdi.

MARDİN (AA) - Kızıltepe Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş, Mardin tanıtım günlerinde İstanbul 'daki Kızıltepe kafilesinde yer alan muhtar ve basın mensuplarına teşekkür belgesi verdi.

Kaymakamlıktaki törende konuşan Kaymakam Ermiş, Mardin tanıtım günlerinde Kızıltepe Kaymakamlığı adına açılan tanıtım standında yer alan ve görev yapan arkadaşların büyük bir sahiplenme ve özveri ile fuara damgalarını vurduğunu söyledi.

Birçok konuk ve ziyaretçiyi ağırladıklarını ifade eden Ermiş, şöyle dedi:

"Arkadaşlarımızın bu temsili sonucu standımız fuarın en başarılı ve en efektif standı seçilerek ödül kazandı. Bütün Kızıltepe kafilesi gibi muhtar arkadaşlarımızda İstanbul'daki Muhtarlar toplantısına katılan ülkenin bir çok yerinden gelen muhtarlar standımızı ve fuarı ziyaretlerinin yanı sıra sosyal medyada paylaşarak tanıtıma katkı sundular. Bizde bu derecede emeği geçen arkadaşlarımızı teşekkür belgesi kendilerini tebrik ettik."  

Güneydoğu Muhtarlar Federasyonu ve Kızıltepe Muhtarlar Derneği Başkanı Hatip Şeran ise, "Kızıltepe'nin tanıtımına yaptığı katkılar ve Kızıltepeliler kadar ilçeye sahiplenen sevincine, üzüntüsüne ortak olan sayın Kaymakamımızın bu özverisi için kendisine bir plaket vermeyi kararlaştırdık. Kendisine çok teşekkür ederek başarılar dileriz" diye konuştu.

Konuşmaların ardından Ermiş,  Mardin tanıtım günlerinde İstanbul'daki Kızıltepe kafilesinde yer alan muhtar ve basın mensuplarına teşekkür belgesi verdi.

Güneydoğu Muhtarlar Federasyonu Başkanı Hatip Şeran da, Kızıltepe'nin tanıtımında bulunduğu katkılardan dolayı ilçe kaymakamı Ermiş'e bir plaket takdim etti.