Mardin-Şırnak Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası'ndan Vali Koçak'a ziyaret

Mardin-Şırnak Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası'ndan Vali Koçak'a ziyaret
Mardin-Şırnak Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası'ndan Vali Koçak'a ziyaret
- Mardin-Şırnak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı M.Nurullah Budak ve beraberindeki heyet Mardin Valisi Ömer Faruk Koçak'ı makamında ziyaret etti.

MARDİN (AA) - Mardin-Şırnak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı M.Nurullah Budak ve beraberindeki heyet Mardin Valisi Ömer Faruk Koçak'ı makamında ziyaret etti.

Oda çalışmaları hakkında Koçak'a bilgi veren Budak, Odanın Mardin ve Şırnak'ın il ve ilçelerini temsil ettiğinden oda olarak yoğun bir dönem geçirdiklerini belirtti.

Budak, TÜRMOB tarafından yılda bir kez düzenlenen ve 2016 yılında düzenlenecek olan "Türkiye Muhasebe Forumu" ve "Türkiye Haksız Rekabet" kongresinin Mardin'de düzenlemesine oda olarak talip olduklarını ve Valiliğin desteğine ihtiyaç duyduklarından, bu konuda Vali Koçak'tan destek talebinde bulundu.

Budak, "Bu ulusal bir organizasyon olacak. Ortalama 3 bin ile 5 bin kişi katılım sağlayacaktır. Türkiye Muhasebe Forumuna ve Haksız Rekabet kongresi'ne katılacak olan konuklar, aynı zamanda Mardin'in tanıtımına da büyük bir katkı sağlayacaklardır" dedi.

Vali Koçak da, Mardin-Şırnak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, böyle bir organizasyonda Valilik olarak üzerlerine düşeni yapacaklarını söyledi.

Bu tür organizasyonların Mardin'in tanıtımında daha verimli olacağını ifade eden Koçak, şöyle konuştu:

"Bu tür programlar iyi bir organizasyon ister. Biz Valilik olarak bu şehrin yararına ve tanıtımında katkı sağlayacak her türlü organizasyonlarda üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Çünkü, bu tür etkinlikler, aynı zamanda şehrin turistik tanıtımına büyük katkı sağlamaktadır."

Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyaret, başarı dilekleriyle sona erdi.  


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  katılım

  ,

  sıcak