Mardin'de, Kalite Yönetim Sistemi Eğitim Semineri

Mardin'de, Kalite Yönetim Sistemi Eğitim Semineri
Mardin'de, Kalite Yönetim Sistemi Eğitim Semineri
- 21. Bölge Tapu Kadastro Müdürlüğü, Mardin, Adıyaman, Şanlıurfa illerinde çalışan müdür ve personellerine yönelik "Kalite Yönetim Sistemi Eğitim" semineri düzenledi.

MARDİN (AA) - 21. Bölge Tapu Kadastro Müdürlüğü, Mardin, Adıyaman , Şanlıurfa illerinde çalışan müdür ve personellerine yönelik "Kalite Yönetim Sistemi Eğitim " semineri düzenledi.

Mardin'de bir otelde düzenlenen  semirde konuşan  Vali Yardımcısı  Ali Güldoğan, "Kalitenin bulunmadığı bir yerde başarıdan söz edilemez. Kalitenin bulunduğu bir yerde başarının yüzdeliği çok yüksek olur. Kalite başarıyı getirir. Başarı basamaklarını yükseltir. Bu eğitim de çalışanlar adına çok önem arz eden bir eğitim olacağını düşünüyorum dedi.

Kalitenin müşretiye hizmet sunma sanatı olduğunu söyleyen 21. Bölge Müdürü Mevlüt  Ersayan ise, "Kalite bir mal veya hizmetin belirli ihtiyaçları karşılayabilme yeteneklerini ortaya  koyan özelliklerin  tamamamıdır. Kısacası beklentilere cevap verebilme yeteneğidir. Yada şartlara ilk defada, zamanında ve her zaman uymaktır" diye konuştu.