Ramazana doğru

Ramazana doğru
Ramazana doğru
- Mardin Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayında dar gelirli 8 bin 300 aileye Ramazan paketi yardımında bulunacak.

MARDİN (AA) - Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından Ramazan ayında dar gelirli 8 bin 300 aileye Ramazan paketi yardımı yapılacak.

Ramazan ayı dolayısıyla başlatılan çalışmalar kapsamında Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı "Yardım Ramazan Ayının Onurudur"  sloganı ile dar gelirli ailelere içerisin de kuru bakliyat, kahvaltılık, makarna, yağ ve şeker gibi ürünler bulunan ramazan paketleri ulaştıracak.

Büyükşehir Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığınca yapılan açıklamada, Ramazan ayı vesilesi ile dar gelirli ailelere katkıda bulunmak amacıyla böyle bir çalışma başlatıldığı ve bu çalışmalar kapsamında tespit edilen dar gelirli ailelere yardımların Razaman ayından önce ulaştırmasının hedeflendiği belirtildi.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Ramazan ayı vesilesi ile dar gelirli ailelere katkıda bulunmak amacıyla böyle bir çalışmayı ilçe belediyelerimizle koordineli bir çalışma yürüterek yapmaktayız. Tabi ki bu yardım paketlerinin dağıtımı, tespit edilen ailelere il ve ilçe belediyeler tarafından ulaştırılacaktır. Yardımlaşma ve dayanışma ayı olan Ramazan ayında dar gelirli ailelerimizi bir nebzede olsa mutlu etmek ve onların mutluluğunu paylaşmak bizler için  bir onurdur." 

 


  ETİKETLER:

  Ramazan

  ,

  Daire

  ,

  ilçe

  ,

  sosyal

  ,

  Büyükşehir