Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü'nün 168'inci kuruluş yıl dönümü

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü'nün 168'inci kuruluş yıl dönümü
Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü'nün 168'inci kuruluş yıl dönümü
- Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü'nün 168'inci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Kızıltepe Tapu Müdürü Haluk Saruhan ve kurum çalışanları Kızıltepe Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş'i makamında ziyaret etti.

MARDİN (AA) - Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü'nün 168'inci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Kızıltepe Tapu Müdürü Haluk Saruhan ve kurum çalışanları Kızıltepe Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş'i makamında ziyaret etti.

Kızıltepe Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş, vatandaşların gayrimenkullerinin ve bunlar üzerindeki haklarının devlet güvencesi altında tutulmasını sağlayan Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün önemine değindi.

Ermiş, "Tapu ve Kadastro ülkemizin en önemli kurumlarından birisidir. Tapu ve Kadastro kurumumuz son yıllarda çok ilerleme kaydederek kurumların başında yer alıyor. Halka hizmette çok daha iyi yerlere geldi. Ziyaretlerinden dolayı Tapu Müdürümüze teşekkür ediyorum" dedi.

Saruhan da, tüm il ve ilçelerinde teşkilatlanmak suretiyle vatandaşa hizmet sunan yaygın ve köklü bir kurum olduğunu belirtti.

Saruhan, şöyle dedi:

" Türkiye 'nin bütününde olduğu gibi Kızıltepe'de de vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz. Kurumumuzda artık E-Haciz sistemi devreye girecek. E-Haciz sistemi ile personel yükü azalacak. Vatandaşlarımız kendi işini artık çok rahat bir şekilde karşılayacak.168 yıllık geçmişe sahip olan kurumumuz ve yoğun, özverili çalışmalarıyla zor şartlarda üzerine düşen görevleri en iyi şekilde yapma gayreti ve azmi gösteriyoruz."


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  personel

  ,

  kurum

  ,

  kuruluş

  ,

  hizmet