14 Mart Tıp Bayramı

14 Mart Tıp Bayramı
14 Mart Tıp Bayramı
MERSİN (AA) - AK Parti Mersin İl Başkanı İsmail Taşpınar, 14 Mart Tıp Bayramı dolaysıyla bir mesaj yayımladı.Taşpınar, mesajında, insanlığa nitelikli...

MERSİN (AA) - AK  Parti Mersin İl Başkanı İsmail Taşpınar, 14 Mart Tıp Bayramı dolaysıyla bir mesaj yayımladı.

Taşpınar, mesajında, insanlığa nitelikli yaşam sunmayı ilke edinen, fedakarca çalışan tüm sağlık personelinin 14 Mart Tıp Bayram'ını en içten dilekleriyle kutladığını belirtti.

AK Parti olarak sağlık alanında yaptıkları düzenlemeler sonucu bugün her vatandaşın istediği hastaneye giderek tedavi olduğunu ifade eden Taşpınar, şöyle devam etti:

"Eskiden hastanelerin eczanelerinin önünde günlerce, saatlerce çile çeken vatandaşlarımız bugün istedikleri eczaneden ilaçlarını almaktadır. Biz halkımıza hizmet etmeyi kendimize şiar edinmişiz. Diğer alanlarda olduğu gibi sağlık alanında da daha iyisini, daha güzelini yapmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. AK Parti hükumeti, iktidarı boyunca uygulamaya koyduğu ve başarıyla hayata geçirdiği tüm projeler siz değerli hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımızın olağanüstü gayreti ve katkılarıyla gerçekleşmiştir."

Taşpınar, sağlık çalışanlarının çalışma şartlarından ekonomik sıkıntılarına kadar birçok alanda iyileştirmeler yapıldığını da sözlerine ekledi.