AK Parti Mersin İl Başkanı Taşpınar:

AK Parti Mersin İl Başkanı Taşpınar:
AK Parti Mersin İl Başkanı Taşpınar:
- "Güçlü Türkiye olma yolunda kaldığımız yerden devam edeceğiz"

MERSİN (AA) - AK Parti Mersin İl Başkanı İsmail Taşpınar, AK Parti'nin tek başına iktidara gelmesiyle yarım kalan yatırımların tamamlanacağını ve güçlü Türkiye olma yolunda kaldıkları yerden devam edeceklerini bildirdi. 

Taşpınar, yazılı açıklamasında, bıkmadan ve usanmadan bu dava için ter döken, emek veren, destek veren ve dua eden herkese teşekkür etti.

Seçimlerde millet iradesinin sandığa yansıdığı ifade eden Taşpınar, sadece memleket ve millet için çalıştıklarını ve önlerindeki 4 yılda da Türkiye'deki istikrarı devam ettireceklerini belirtti.

Seçim sürecinde çok çalıştıklarını ve sahadan hiç çıkmadıklarını aktaran Taşpınar, şöyle devam etti:

"Bugün çok mutluyuz, milletimizin iradesi sandığa yansıdı. Biz AK Parti olarak milletin nezdinde teveccüh görmüş, 13 yıl iktidarda kalmış ve 7 Haziran seçimlerinde birinci parti olmamıza rağmen koalisyonlu hükümet kurma pozisyonuna düşmüştük. Ama 1 Kasım'da milletimiz istikrardan yana oldu. Bizim yaptığımız saha çalışmasında da milletimizin gözünden bu ışığı almıştık. Çok mutluyuz, çok sevinçliyiz.  Artık önümüz açıldı, istikrarı yakaladık. Bundan sonra ekonomi düzelecek, yarım kalan yatırımlar tamamlanacak. Bugün Türkiye bizi taşıdı, bundan sonra Türkiye'yi biz taşıyacağız. Güçlü Türkiye olma yolunda kaldığımız yerden devam edeceğiz. Ülkemize milletimize hayırlı uğurlu olsun."

Taşpınar, 4 yıllık süreç içerisinde Mersin milletvekillerinin, kent için birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını da vurguladı.