AK Parti Mersin Milletvekili Gültak, Gülnar'da

AK Parti Mersin Milletvekili Gültak, Gülnar'da
AK Parti Mersin Milletvekili Gültak, Gülnar'da
MERSİN (AA) - AK Parti Mersin Milletvekili Mustafa Gültak, AK Parti Gülnar İlçe Başkanlığında vatandaşlarla bir araya geldi.Gültak, ilçe binasında...

MERSİN (AA) - AK  Parti Mersin Milletvekili Mustafa Gültak, AK Parti Gülnar  İlçe Başkanlığında vatandaşlarla bir araya geldi.

Gültak, ilçe binasında yaptığı konuşmada, seçimlerden sonra ilçelere teşekkür ziyaretlerinde bulunduklarını söyledi.

Seçimlerin ardından AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun, 7 Haziran'daki seçimden sonra tüm insanları kucaklayan, pozitif koalisyon noktasında konuşma yaptığını anımsatan Gültak, diğer parti liderlerinin koalisyonda yer almamayı tercih ettiğini belirtti. 

Diğer partilerin AK Parti dışında hükümet kurulamayacağını sonradan anladığını dile getiren Gültak, şöyle devam etti:

"Biz, son ana kadar hükümet kurmak için şartları zorladık ama onların derdi hükümet ve koalisyon kurmak değil. İktidar olmak demek, sorunlarla baş başa olmak, sorunlara çözüm üretmek, insanlarla aynı havayı solumak ve aynı dertleri dertlenmek demektir. Diğer partilerin böyle bir derdi yok. Kasım ayı içerisinde tekrar bir seçim gerçekleşecek. Bunların hükümet olma gibi dertlerinin olmadığını vatandaşlarımıza anlatacağım ve AK Parti'nin oylarını tekrar yükseltmek için çalışacağım." 

Gültak, daha sonra esnafı ziyaret etti.