AK Parti Mersin Milletvekili Uzun, meslek odası başkanlarıyla buluştu

AK Parti Mersin Milletvekili Uzun, meslek odası başkanlarıyla buluştu
AK Parti Mersin Milletvekili Uzun, meslek odası başkanlarıyla buluştu
MERSİN (AA) - AK Parti Mersin Milletvekili Ahmet Tevfik Uzun, Tarsus'ta faaliyet gösteren meslek odalarının başkanlarıyla bir araya geldi.Uzun, her...

MERSİN (AA) - AK Parti Mersin Milletvekili Ahmet Tevfik Uzun, Tarsus'ta faaliyet gösteren meslek odalarının başkanlarıyla bir araya geldi.

Uzun, her zaman Tarsus'un kalkınmasına, halkın refah düzeyinin yükselmesine katkı sağlamanın yoğun çabası içinde olduklarını belirtti.

İstişare ve sosyal diyaloğun, demokratik ülkelerde ekonomik ve sosyal alanda toplumsal uzlaşma sürecinin temel mekanizması olduğunu vurgulayan Uzun, şöyle devam etti:

"Bu bağlamda 'Birlikte neler yapabiliriz? Tarsus'u ve bölgemizi  nasıl büyütebiliriz? Üretimi, istihdamı nasıl artırabiliriz? Esnaflarımızın gelişmesi için ne gibi  çalışmalar yapabiliriz?' diye düşünmeliyiz. Esnaflarımızın sorunlarının çözümü noktasında, Tarsus'ta doğmuş, burada büyümüş ve yaşayan bir milletvekili olarak meslek odaları ve sivil toplum kuruluşlarıyla, esnafımızın  temsilcileri olarak sizlerle her zaman iş birliği yaparız. Çünkü Tarsus bizim geleceğimiz, gelecek kuşaklara gururla övünebilecekleri bir kent bırakmak hepimizin görevidir."

Tarsus'un ekonomik ve sosyal yönden kalkınması ve gelişmesi için belirli günlerde daha geniş temsilcilerle bir araya gelerek görüş alışverişlerine devam edeceğini belirten Uzun, her zaman birlik beraberlik içinde olacaklarına dikkati çekti.