Atıcılık: Trap Türkiye Şampiyonası

Atıcılık: Trap Türkiye Şampiyonası
Atıcılık: Trap Türkiye Şampiyonası
- Türkiye Şampiyonası ve Federasyon Kupası 2. Grup elemeleri tamamlandı - Şampiyonada, büyük erkeklerde Yavuz İnlam, büyük bayanlarda Serdağ Saadet Kandıra, genç erkeklerde Buğra Demircan, genç bayanlarda ise Safiye Sarıtürk birinci oldu

MERSİN (AA) -  Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından Erdemli ilçesinde düzenlenen Atıcılıkta Trap Türkiye Şampiyonası ve Federasyon Kupası 2. Grup elemeleri tamamlandı. 

Erdemli Atış Poligonu'nda gerçekleştirilen müsabakalara 190 sporcu katıldı. 

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanı Mehmet Bülent Torpil, müsabakalarda dereceye giren sporcuların Eskişehir'de düzenlenecek Federasyon Kupası ile Konya'da yapılacak Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazandıklarını söyledi.

Torpil, müsabakaya katılarak ter döken tüm sporculara teşekkür etti.

Müsabakalarda, genç bayanlarda Kahramanmaraş bölgesinden Safiye Sarıtürk, büyük bayanlarda Kocaeli bölgesinden Serdağ Saadet Kandıra, büyük erkeklerde İstanbul bölgesinden Yavuz İnlam, genç erkeklerde ise Kocaeli bölgesinden Buğra Demircan birinci oldu. 

Dereceye giren sporculara madalyaları, Federasyon Başkanı Mehmet Bülent Torpil ve Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Mersin İl Temsilcisi Ergün Aydoğan tarafından verildi.

 


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Mersin

  ,

  İstanbul

  ,

  KONYA

  ,

  genç