BBP Genel Başkan Yardımcısı Kartal:

BBP Genel Başkan Yardımcısı Kartal:
BBP Genel Başkan Yardımcısı Kartal:
- "Türkiye'nin başına bela olan PKK, PYD, El-Kaide gibi her türlü terör örgütünden temizlenmesi gerekiyor. Bu konuda bugün yüzde 49 oy alan Adalet ve Kalkınma Partisi eğer mücadeleye devam ederse biz BBP olarak her zaman olduğu gibi yanında oluruz"

MERSİN (AA) - Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Kaptan Kartal, terör örgütleriyle mücadelesinde AK Parti'nin yanında olacaklarını belirtti. 

Kartal, Mersin Gazeteciler Cemiyeti'nde düzenlediği basın toplantısında, refahın olduğu, terörün bittiği, özgürlük ve adaletin önünün açıldığı bir ülke temenni ettiklerini söyledi.  

Milletin sandıkta verdiği karara herkesin saygı duyması gerektiğini ifade eden Kartal, "Milli irade budur. Belki düşük oy almış olabiliriz, farklı şeyler olmuş olabilir. 7 Haziran'dan sonra ülkede bir kaos oluştu, terör başladı. Ülke yangın yerine döndü. Denizde boğulmak üzere olan millet, kendini en yakın gemiye atmayı tercih etti" diye konuştu.

Kartal, "Türkiye'nin başına bela olan PKK, PYD, El-Kaide gibi her türlü terör örgütünden temizlenmesi gerekiyor. Bu konuda bugün yüzde 49 oy alan Adalet ve Kalkınma Partisi eğer mücadeleye devam ederse biz BBP olarak her zaman olduğu gibi yanında oluruz" ifadelerini kullandı.