Beşiktaş Mogaz takım otobüsüne yapılan taşlı saldırı

Beşiktaş Mogaz takım otobüsüne yapılan taşlı saldırı
Beşiktaş Mogaz takım otobüsüne yapılan taşlı saldırı
- Mersin Hantaş Sportif Başkanı Kurt: "Böyle bir olayın bir daha yaşanmamasını diliyoruz"

MERSİN (AA) - Erkekler Hentbol Süper Lig takımlarından Mersin Hantaş'ın başkanı Kayhan Kurt, Beşiktaş Mogaz takımı otobüsüne yapılan taşlı saldırıyla ilgili, "Böyle bir olayın bir daha yaşanmamasını diliyoruz" dedi.

Kurt, AA muhabirine yaptığı açıklamada, olayın kulüpleriyle bir alakası olmadığını ifade ederek, Beşiktaş kulübü yöneticilerinin de yaptıkları açıklamalarda bunu belirttiklerini hatırlattı.

Beşiktaş'a geçmiş olsun dileğinde bulunan Kurt, şöyle devam etti:

"Biz hentbol sporunda centilmence mücadele eden, konuk ekiplere en iyi şekilde misafirperverlik yapan bir kulübüz. Böyle bir olayın bir daha yaşanmamasını diliyoruz. Bu olay saha dışında üstünde Beşiktaş'ın armasının veya renginin dahi olmadığı bir otobüse saldırıdır. Beşiktaşlı yöneticiler de bunun münferit bir olay olduğunu söyledi. Onlara da sağduyulu açıklamaları için teşekkür ediyoruz."

Erkekler Hentbol Süper Lig'de Mersin Hantaş ile Beşiktaş Mogaz arasında dün oynanan play-off 1. tur ilk maçı sırasında siyah-beyazlı ekibin otobüsünün arka camında atılan taşlar nedeniyle hasar meydana gelmişti.


  ETİKETLER:

  Beşiktaş

  ,

  Süper Lig

  ,

  Mersin

  ,

  Tur

  ,

  Lig

  ,

  Hentbol