Büyükşehir Belediyesi'nden ambulans alımı

Büyükşehir Belediyesi'nden ambulans alımı
Büyükşehir Belediyesi'nden ambulans alımı
MERSİN (AA) - Mersin Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı bünyesine alınan ve ilçelerin hizmetinde kullanılacak olan 7 adet tam...

MERSİN (AA) - Mersin Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı bünyesine alınan ve ilçelerin hizmetinde kullanılacak olan 7 adet tam donanımlı hasta nakil ambulansın Erdemli Koordinasyon Şube Müdürlükleri'ne teslim edildi.

Erdemli Koordinasyon Şube Müdürü Erkan Arıcı, yaptığı yazılı açıklamada, Büyükşehir Belediyesinin ilçelere her anlamda yatırım yapmaya devam ettiğini belirtti.

Tam donanımlı hasta nakil ambulanslarının ilçelere gönderilerek önemli bir eksikliğin giderildiğini ifade eden Arıcı, Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkanı Burhanettin Kocamaz'a teşekkür etti.

Arıcı, şöyle devam etti:

"Erdemli Koordinasyon Şube Müdürlüğü'ne teslim edilen tam donanımlı bu ambulanslar sayesinde, ilçemizin uzağında yer alan mahallelerde oturan vatandaşlarımız, hastanelere daha çabuk ve kolay bir şekilde nakledilecek. Aynı zamanda tedavisi sona eren vatandaşlarımız da evlerine sağlık personelinin kontrolünde geri getirilecektir."