DenizBank'tan Mersin İdmanyurdu'na "kredi kartlı" destek

DenizBank'tan Mersin İdmanyurdu'na "kredi kartlı" destek
DenizBank'tan Mersin İdmanyurdu'na "kredi kartlı" destek
- Spor Toto Süper Lig'de maddi nedenlerden dolayı zor günler geçiren Mersin İdmanyurdu'nun taraftarları için tasarlanan "Mersin İdmanyurdu Bonus Kartı"nın tanıtımı yapıldı - Oyuncular Milan Mitrovic, Sinan Kaloğlu, Tita, Muammer Zülfikar Yıldırım, Nurullah Kaya, Oktay Delibalta ve Gökçek Vederson, kart başvurusu yapan Mersinlilere imzalı futbol topu hediye etti

MERSİN (AA) - DenizBank'ın, Spor Toto Süper Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu taraftarları için tasarladığı kredi kartının tanıtımı, takım oyuncularıyla birlikte yapıldı.

Bankanın Mersin şubesinde düzenlenen tanıtım etkinliğinde, kırmızı-lacivertli taraftarlar için hazırlanan "Mersin İdmanyurdu Bonus Kartı" için başvurular alındı.

Şube personelinin Mersin İdmanyurdu forması giydiği etkinlikte oyuncular Milan Mitrovic, Sinan Kaloğlu, Tita, Muammer Zülfikar Yıldırım, Nurullah Kaya, Oktay Delibalta ve Gökçek Vederson, kart başvurusu yapan Mersinlilere imzalı futbol topu hediye etti. 

Tanıtımda kırmızı-lacivertli taraftarlar, yıldız oyuncularla bol bol fotoğraf çektirdi. 

DenizBank Çukurova Bölge Müdürü Engin Eskiduman, yaptığı açıklamada, Mersin İdmanyurdu ile işbirliği yapmaktan memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

Takıma her zaman katkı sunmaya devam edeceklerini, kredi kartı kampanyasının da bunlardan biri olduğunu belirten Eskiduman, "Mersin İdmanyurdu Bonus ile hem kulübün gelirleri artacak, hem de taraftarlar kendilerine özel birçok ayrıcalıktan yararlanarak kartlarıyla yapacakları her alışverişte gönül verdikleri camiaya katkıda bulunacaklar" dedi.

Eskiduman, taraftar kartlarıyla diğer Mersin İdmanyurdu kampanyalarından ilave faydalar kazanılacağını ifade ederek, spor kulüplerinin en büyük destekçisi olmayı sürdüreceklerini kaydetti.