Erdemli Belediyesi araç filosunu güçlendirdi

Erdemli Belediyesi araç filosunu güçlendirdi
Erdemli Belediyesi araç filosunu güçlendirdi
MERSİN (AA) - Erdemli Belediyesi'nin filosuna kattığı 30 yeni araç, vatandaşlara tanıtıldı. Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Cumhuriyet...

MERSİN (AA) - Erdemli Belediyesi'nin filosuna kattığı 30 yeni araç, vatandaşlara tanıtıldı. 

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Cumhuriyet Alanı'nda düzenlenen törende yaptığı konuşmada, belediyeye yeni alınan araçlarla birlikte toplam araç sayısının 182'ye çıktığını söyledi.

Belediyeyi çok akıllı bir sistemle yönettiklerini belirten Tollu, Erdemli'nin Mersin'in en hızlı büyüyen ilçesi konumunda olduğunu ve geniş bir coğrafyaya hizmet verdiklerini aktardı.

Büyükşehir yasasının Mersin'de tüm ilçe belediyelerini sıkıntıya soktuğunu ifade eden Tollu, şöyle devam etti:

"Bu sıkıntıyı en çabuk atlatan hatta bu krizin teğet geçtiği ilçe aldığımız tedbirler neticesinde Erdemli olmuştur. Bu geniş coğrafyada hizmet üretmek elbette zor. Fakat yaptığımız yatırımlar yavaş yavaş meyvesini vermeye başladı. Yeni araçlarla toplamda 182 aracımızla bu coğrafyaya hakkıyla hizmet eden bir Erdemli Belediyesi var. Amacımız vatandaşlarımıza en iyi hizmeti götürmek. Bunun için çalışıyoruz. Bundan sonra da var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Yeni aldığımız araçlarımız Erdemlimize hayırlı uğurlu olsun."

Törene, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Oktay Öztürk, belediye personeli ve vatandaşlar katıldı.

Tören sonrası yeni alınan araçlar tanıtım yapılmak üzere konvoyla halka tanıtıldı.