Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan:

Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan:
Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan:
- "AK Parti yine gövdesini taşın altına koydu ve terörle mücadele ediyor. Çünkü biz milletimiz için yola çıktığımızı söylemiştik. Sizin verdiğiniz emaneti yere düşürmedik, düşürmeyeceğiz"

MERSİN (AA) - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve   AK Parti  Mersin milletvekili adayı Lütfi Elvan, "AK Parti yine gövdesini taşın altına koydu ve  terörle mücadele ediyor. Çünkü biz milletimiz için yola çıktığımızı söylemiştik. Sizin verdiğiniz emaneti yere düşürmedik, düşürmeyeceğiz" dedi.

Elvan, seçim çalışmaları kapsamında, Toroslar ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Elvan, AK Parti olarak gece gündüz çalışacaklarını ve 1 Kasım akşamı da seçim zaferini hep birlikte kutlayacaklarını söyledi. 

Millete hizmetkar olmak ve milli iradeyi tesis etmek için yola çıktıklarını ifade eden Elvan, yaptıkları hizmetlerle bunu gerçekleştirdiklerini belirtti. 

Bu milletin 1 Kasım seçimlerinde AK Parti'yi iktidar yapacağına inandığını belirten Elvan, şöyle devam etti:

"Önemli bir süreçten geçiyoruz. Bu süreçte muhalefet partilerine baktığımızda köşelerine oturup dışarıdan olan biteni seyretme girişimindeler. Başbakanımız Ankara 'daki terör olayından sonra Bahçeli'ye ve Kılıçdaroğlu 'na 'gelin terörü konuşalım. Ortak bir bildiri yayınlayalım' dedi ancak Bahçeli, her zaman olduğu gibi yine köşesine çekildi ve 'hayır, hayır, hayır' dedi. Bir parti iktidar olmak için millete hizmet etmek için vardır. Bahçeli 'ne millete hizmet ederim ne de iktidar olmak isterim' diyor. Bahçeli'nin anlayışı bu. Bunu da milletimiz gördü. MHP 'li kardeşlerimiz de gördü. 'Ben elimi değil gövdemi taşın altına koyarım' dedi ama saçının bir telini bile taşın altına koymadı. Kılıçdaroğlu, olayları tribünden seyredip ahkam kesmeye çalışıyor. Koalisyon olalım dedik 'hayır' dediler. Sorumluluk almak istemiyorlar. İktidarı paylaşmak istemiyorlar. Köşelerine çekilip 'acaba AK Parti hata yapar da biz bu hatayı kullanabilir miyiz' diyorlar." 

AK Parti kadrolarının şimdiye kadar millet için çalıştığını, bundan sonra da çalışmaya devam edeceğini vurgulayan Elvan, "AK Parti yine gövdesini taşın altına koydu ve  terörle mücadele ediyor. Çünkü biz milletimiz için yola çıktığımızı söylemiştik. Sizin verdiğiniz emaneti yere düşürmedik, düşürmeyeceğiz. Geçmişte birilerinin dediği gibi 'şapkamızı alır gideriz' demedik. Önümüze çok engel çıkardılar. Partimizi kapatmaya çalıştılar. Gelişmenin ve kalkınmanın önünü kesmeye çalıştılar ama başarılı olamadılar, olamayacaklar" diye konuştu. 

Elvan, gün içerisinde Toroslar ilçesinde esnafı da ziyaret ederek, AK Parti'nin yaptığı hizmetleri ve bundan sonra yapacakları hizmetleri anlatıp destek istedi.