Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan:

Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan:
Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan:
- "Hiçbir şekilde ayrım gözetmeksizin halkımıza hizmet etmeyi sürdüreceğiz ve onları hep kucaklayacağız. Bu vatana ne hizmetler yaptığımızı sizler biliyorsunuz. Ülkemizi hep birlikte kalkındırıp küresel bir güç haline getireceğiz"

MERSİN (AA) - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, hiçbir şekilde ayrım gözetmeksizin halka hizmet etmeyi sürdüreceklerini belirterek, "Onları hep kucaklayacağız. Bu vatana ne hizmetler yaptığımızı sizler biliyorsunuz. Ülkemizi hep birlikte kalkındırıp küresel bir güç haline getireceğiz" dedi.

 Elvan, partisinin Erdemli İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, seçimde verdikleri destekten dolayı partililere teşekkürlerini iletti.

Elvan, Türkiye üzerinde oyunlar oynandığını, ülkenin kargaşa ortamına itilmek ve istikrarsız ortam yaratılmak istendiği ancak milletin Türkiye'ye sahip çıktığını söyledi.

AK Parti hükümetlerinin 13 yıldır yaptığı hizmetlere devam edeceğine dikkati çeken Elvan, "Hiçbir şekilde ayrım gözetmeksizin halkımıza hizmet etmeyi sürdüreceğiz ve onları hep kucaklayacağız. Bu vatana ne hizmetler yaptığımızı sizler biliyorsunuz. Ülkemizi hep birlikte kalkındırıp küresel bir güç haline getireceğiz" diye konuştu.

- Seçim öncesindeki vaatler

Elvan, 1 Kasım'daki seçim öncesinde meydanlarda vadettiklerinin arkasında olduklarını ve bunları yerine getireceklerini anlattı.

Daha sonra partisinin Silifke İlçe Başkanlığına geçen Elvan, teşkilat üyelerine seçimlerde verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. 

Elvan, parti binası önünde yaptığı konuşmada, Türkiye'nin daha da büyüyüp güçlenmesi için çalışacaklarını söyledi.

Her zaman dik durduklarını vurgulayan Elvan, şöyle devam etti:

"Sizler 1 Kasım seçimleriyle birliğimizin, huzurumuzun, istikrarımızın sembolü oldunuz. Sizler milletimize, Türkiye'mize, Mersin'imize, Silifke'mize sahip çıktınız. Sizleri kutluyorum, tebrik ediyorum. Biz her zaman dik durduk. O sizin verdiğiniz destekle, o sizin dik duruşunuzla bizler hep dik durduk. 1 Kasım seçimlerini tarih hiçbir zaman unutmayacak. Demokrasi tarihimize altın harflerle yazılacaktır."