Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan:

Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan:
Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan:
- "4 yıl boyunca gece demeden gündüz demeden Türkiye'nin istikrar ve ekonomisinin daha da güçlenmesi için çalışacağız"

MERSİN (AA) - Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, "4 yıl boyunca gece demeden gündüz demeden Türkiye'nin istikrar ve ekonomisinin daha da güçlenmesi için çalışacağız" dedi. 

Elvan, 1 Kasım seçiminin ardından Mersin'de ilçe teşkilatlarını gezerek, kendisine ve partisine destek veren partililere teşekkür etti. 

Elvan, Anamur ziyaretinin ardından geldiği Gülnar ilçesinde parti binasının önünde yaptığı konuşmada, Türk halkının 1 Kasım seçiminde destan yazdığını belirterek, vatandaşların, birlikten, istikrardan ve ülkenin bütünlüğünden yana oy kullandığını söyledi. 

Seçimlerin geride kaldığını, artık hizmet zamanı olduğunu ve bu sebeple kendilerine oy versin ya da vermesin herkese kucak açtıklarını belirten Elvan, şöyle devam etti:

"4 yıl boyunca gece demeden gündüz demeden Türkiye'nin istikrar ve ekonomisinin daha da güçlenmesi için çalışacağız. Ülkemizdeki huzurun, refahın daha da artması için çalışacağız. Hem Türkiye için çalışacağız hem de Mersin için çalışacağız. Biz 'milli irade için yola çıkıyoruz' dedik. Biz 'vesayet odaklarının tamamen ortadan kaldırılması için yola çıkıyoruz' dedik. Biz 'Halkımıza hizmetkar olmak için yola çıkıyoruz' dedik. Yine biz yola çıkarken şunu da söyledik, 'Tek başına iş başına' dedik. Sizlerin samimiyeti ve gücü sayesinde AK Parti bugün tek başına iş başına geldi."

Daha sonra Mut ilçesine geçen Elvan, burada yaptığı konuşmada, 1 Kasım seçimlerini tarihin asla unutmayacağını, demokrasi tarihine de altın harflerle yazılacağını söyledi.

Seçim öncesinde yabancı basının AK Parti aleyhine bir kampanya başlattığını vurgulayan Elvan, "Başbakanımıza, Cumhurbaşkanımıza saldırdıklarını gördünüz ama netice alamadılar. Bunlar, daha Türk milletini tanımamışlar. Türkiye'nin neleri başarabileceğini onlara da göstereceğiz" diye konuştu. 

Elvan, Mut ziyaretinin ardından kentten ayrıldı.