HAK-PAR Genel Başkanı Demir'in hayatını kaybetmesi

HAK-PAR Genel Başkanı Demir'in hayatını kaybetmesi
HAK-PAR Genel Başkanı Demir'in hayatını kaybetmesi
- HAK-PAR Genel Başkan Yardımcısı Şaşeoğulları: -"Genel başkanımızdı, kardeşimizdi. Onunla dostluğumuz, politik dostluğumuz uzun yıllara dayanıyor. Kendi ailemden birini kaybetmiş kadar üzüldüm"

MERSİN (AA) - Hak ve Özgürlükler Partisi (HAK-PAR) Genel Başkan  Yardımcısı Hasan Şaşeoğulları, HAK-PAR Genel Başkanı Fehmi Demir'in trafik kazasında hayatını kaybetmesiyle ilgili, "Genel başkanımızdı, kardeşimizdi. Onunla dostluğumuz, politik dostluğumuz uzun yıllara dayanıyor. Kendi ailemden birini kaybetmiş kadar üzüldüm" dedi.

Şaşeoğuları, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kazadan dolayı üzüntülerini dile getirdi.

"Sözün bittiği yerdeyiz" diyen Şaşeoğulları, şöyle devam etti:

"Genel başkanımızdı, kardeşimizdi. Onunla dostluğumuz, politik dostluğumuz uzun yıllara dayanıyor. Kendi ailemden birini kaybetmiş kadar üzüldüm. Hatta daha çok üzüntü içindeyim. Bütün partililerimizin başı sağolsun. Kazayla ilgili net bir bilgi gelmedi. Kendisine ulaşamayınca ben polisle ve jandarmayla diyaloğa geçtim. Mersin ekibimiz de sürekli aradılar. En sonunda kaza yerine giderken öğreniyorlar."

Şaşeoğulları, bütün partililere başsağlığı diledi.

Bu arada, Demir'in partisinin Mersin İl Başkanlığı'ndaki programına katılmak için yola çıktığı, gelmemesi üzerine partililer tarafından cep telefonundan arandığı ancak ulaşılamadığı öğrenildi. 


  ETİKETLER:

  Mersin

  ,

  politik

  ,

  Genel Başkan

  ,

  başkan