Kaymakamlar Göç ve Sarı'ya veda programı

MERSİN (AA) - Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, tayinleri çıkan Tarsus Kaymakamı Hasan Göç ve Çamlıyayla Kaymakamı Gülhani Ozan Sarı için veda...

MERSİN (AA) - Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, tayinleri çıkan Tarsus Kaymakamı Hasan Göç ve Çamlıyayla Kaymakamı Gülhani Ozan Sarı için veda programı düzenledi.

Can, Toy Bahçesi'nde düzenlenen programda yaptığı konuşmada, kentte 2 yıl gibi kısa bir süre görev yapan Kaymakam Göç'le uyumlu bir çalışma içerisinde bulunduklarını söyledi.

Göç'ün Tarsus, Sarı'nın da Çamlıyayla için bir şans olduğunu belirten Can, şöyle devam etti:

"Hepinizin huzurunda kaymakamlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Sayın kaymakamımız, şehrimizde görev yaptığı süre boyunca insanlarımızı birbirinden ayırt etmeden dini, dili, ırkı, milleti, memleketi ve partisi ne olursa olsun ortak nokta, Tarsus'umuza hizmet etmek olmuştur. İnşallah tayinin çıktığı İstanbul 'da da aynı şekilde çalışacağına yürekten inanıyorum. İlerleyen hayatında ailesiyle, çocuklarıyla mutlu ve huzurlu nice güzel günler geçirmesini diliyorum."

Tarsus'u çok sevdiğini belirten Göç ise  ilçe halkının artık İstanbul'da ikinci evlerinin olduğunu söyledi.

Tarsus'ta çok güzel vakit geçirdiklerini kaydeden Göç, "Ailevi sebeplerden dolayı bunu sonlandırmak durumunda kaldık. İnşallah İstanbul'da Kağıthane ilçesinde görevimize devam edeceğiz. Ben Tarsus'a güveniyorum, potansiyeli mükemmel olan onlarca ilden büyük, sadece adıyla değil her türlü imkanıyla büyük bir ilçemiz. Hepinize tekrar teşekkür ediyorum" dedi.

Çamlıyayla Kaymakamı Sarı da 3 yılık görevi boyunca çok güzel dostluklar kazandığını vurguladı.

Konuşmaların ardından Can, Göç ve Sarı'ya günün anısına birer tablo hediye etti.

Göç'ün tayini İstanbul Kağıthane, Sarı'nın tayini ise Kilis Elbeyli'ye çıktı.