Kız kardeşini, üzerine benzin döküp yakmak istedi

Kız kardeşini, üzerine benzin döküp yakmak istedi
Kız kardeşini, üzerine benzin döküp yakmak istedi
- Mersin'de bir kadının, sevgilisine kaçtığı öne sürülen kız kardeşini, üzerine benzin döküp ateşe verdiği, bu sırada kendisinin de yandığı iddia edildi - Kardeşlerden biri Adana'da, diğeri ambulans uçakla gönderildiği İzmir'deki hastanelerde tedavi altına alındı

MERSİN (AA) - Tarsus ilçesinde bir kadının, evlenmelerine karşı çıkıldığı için sevgilisine kaçtığı iddia edilen  kız kardeşini, üzerine benzin döküp ateşe verdiği sırada kendisinin de yandığı öne sürüldü.

Alınan bilgiye göre, E.K, bir hafta önce kaçtığı sevgilisi M.Ö. ile 10 Mart'a nikah tarihi aldığı öne sürülen kız kardeşi A.E'yi (18) arayıp, arkadaşının ailesiyle Sıraköy Mahallesi'ndeki evine davet etti.

A.E, M.Ö'yü ve arkadaşının annesi ile babası da alarak, barışma umuduyla eve gitti.

Misafirler salonda otururken abla E.K, askerdeki kardeşleriyle telefonda görüştürme bahanesiyle kız kardeşini başka odaya götürdü.

E.K'nin, kız kardeşini, üzerine benzin döküp ateşe verdiği, bu sırada kendisinin de yandığı iddia edildi. Evdeki diğer kişiler, alevleri söndürüp, sağlık ekiplerinden yardım istedi. 

Tarsus Devlet Hastanesi'ne kaldırılan kardeşlerden E.K.  Adana 'ya, A.E. de ambulans uçakla İzmir 'e sevk edilerek, hastanelerde tedavi altına alındı.


  ETİKETLER:

  Benzin

  ,

  Adana

  ,

  Mersin

  ,

  İzmir

  ,

  Kız

  ,

  İddia

  ,

  Karşı