Mersin Büyükşehir Belediyespor'da 3'te 3 sevinci

Mersin Büyükşehir Belediyespor'da 3'te 3 sevinci
Mersin Büyükşehir Belediyespor'da 3'te 3 sevinci
- Genel menajer Aydın: "3 hafta üst üste kazandık. Amacımız önümüzdeki 3 haftalık süreçte de aynı başarıyı yakalamak"

MERSİN (AA) - Kadınlar Basketbol Süper Ligi (KBSL) ekiplerinden Mersin Büyükşehir Belediyespor'un genel menajeri Melahat Aydın, üst üste 3 galibiyet aldıklarını ve bu seriyi sürdürmeyi istediklerini söyledi.

Aydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sürprizlerle dolu bir ligde mücadele ettiklerini ve tüm takımların birbirini yenebildiğini ifade etti.

Fenerbahçe, Galatasaray gibi güçlü takımların da puan kaybedebildiğini vurgulayan Aydın, şöyle konuştu:

"Galatasaray üst üstü 2 mağlubiyet aldı. Ligimiz sürprizlere açık. Biz de bu ligde başarılı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. 3 hafta üst üste kazandık. Amacımız önümüzdeki 3 haftalık süreçte de aynı başarıyı yakalamak. Milli takım arasından sonra Canik Belediyespor ile deplasmanda, Basketbolu Geliştirenler Derneği ile evimizde daha sonra da Galatasaray'la deplasmanda karşılaşacağız. Bu seride de 3'te 3 yapmak istiyoruz. Artık maçlara üçerlik periyot olarak bakıyoruz." 

Aydın, takımdaki uyumun çok iyi oluduğunu belirterek, ligde play-off'a kalmayı ve burada da gidebildikleri yere kadar gitmeyi hedeflediklerini sözlerine ekledi.