Mersin Büyükşehir Belediyespor'da hedef, galibiyet serisi

Mersin Büyükşehir Belediyespor'da hedef, galibiyet serisi
Mersin Büyükşehir Belediyespor'da hedef, galibiyet serisi
- Genel menajer Aydın: "Takımın moral motivasyonu çok iyi. Artık galibiyet serisi bekliyoruz"

MERSİN (AA) - Kadınlar Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Mersin Büyükşehir Belediyespor'un genel menajeri Melahat Aydın, takımın moral motivasyonunun çok iyi olduğunu belirterek, "Artık galibiyet serisi bekliyoruz" dedi.

Aydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Edirne Belediyesi Edirnespor maçından galibiyetle dönmelerinin kendileri için çok önemli olduğunu ve ligdeki ilk galibiyetlerini aldıklarını belirtti.

Galibiyetleri sürdürmek istediklerini kaydeden Aydın, "Takımımız şu an iyi durumda. Angel McCoughtry de takıma katılalı iki hafta oldu. McCoughtry'nin gelmesiyle herkesin birbirine olan güveni daha çok arttı. Daha iyi motive oluyorlar. Takımın moral motivasyonu çok iyi. Artık galibiyet serisi bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Bu hafta İstanbul Üniversitesi'yle evlerinde karşılaşacaklarını anımsatan Aydın, rakiplerinin Avrupa kupaları ve ligde çok iyi gittiğini ve hiç yenilmediğini vurguladı.

Aydın, İstanbul Üniversitesi'ni evlerinde yenerek seyircileri önünde de galibiyet almayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.