Mersin İdmanyurdu başkanından futbolculara moral

Mersin İdmanyurdu başkanından futbolculara moral
Mersin İdmanyurdu başkanından futbolculara moral
- Spor Toto Süper Lig'in ilk iki haftasında puan alamayan Mersin İdmanyurdu'nda başkan Kahramanlı futbolcularla buluştu - Kahramanlı: "Geçtiğimiz sezonda da benzer bir şekilde başlangıç yapmış, daha sonra toparlanmıştık. Yine öyle olacağına inanıyorum"

MERSİN (AA) -  Spor  Toto Süper Lig 'in ilk iki haftasında puanla tanışamayan Mersin İdmanyurdu'nda kulüp başkanı Ali Kahramanlı, moral vermek amacıyla futbolcularla bir araya geldi.

Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, Kahramanlı, bir restoranda gerçekleşen buluşmada lige kötü başlangıç yapan oyunculara moral verdi.

Alınan kötü sonuçların moralleri bozmaması gerektiğini vurgulayan Kahramanlı, "Geçtiğimiz sezonda da benzer bir şekilde başlangıç yapmış, daha sonra toparlanmıştık. Yine öyle olacağına inanıyorum. Lige aynı kadroyla devam ediyoruz. Aynı başarıyı yine yakalayacağımıza inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Öte yandan, hafta sonu Kayserispor ile oynanacak maçın bilet fiyatları da belli oldu. Biletler kale arkası 5, maraton 10, kapalı 20, VIP 40, misafir tribünü ise 5 liradan satışa sunuldu.